Her er litt nyttig informasjon for de som er nye eller ikke har vært på så mange friidrettsstevner tidligere. Se vedlagte informasjonsskriv!
STIF friidrett ønsker at så mange som mulig av våre utøvere blir med på friidrettsstevner. Det er en rekke stevner en kan være med på. Vi har noen stevner vi prioriterer særskilt for alle og som vi legger ut informasjon om på Facebook og sender ut epost om. Til disse stevnene vil det alltid være trenere tilgjengelig som tar seg særskilt av de som er nye eller ikke så erfarne. Vi kommer også til å organisere kjøring fra Sandefjord så alle kommer med.
I tillegg kommer trenerne til å snakke med utøverne om andre stevner som de tenker at de kan/bør være med på, og vi kommer også til å legge ut informasjon om en del av disse på Facebook. Er det noen som har spørsmål om stevner og hva de kan/bør være med på så bare spør på en trening.